грн Products at cart Products x

magazin-jwell-0

Діяльність даного Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України та зокрема відповідно до "Закону про захист прав споживачів" від 12.05.1991 р. № 1023-XII з наступними змінами. З повним текстом документу можна ознайомитись тут: http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1023-12.

 

Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

{Абзац другий частини першої статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2741-VI від 02.12.2010}

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

 magazin-jwell-0

Покупці

Покупцями магазину можуть бути фізичні особи, які купують товари виключно для власних потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності. Фізичні особи можуть придбати товари по досягненні ними 18 років. Прохання про пред'явлення відповідних документів може бути заявлене кур'єром під час доставки товарів.

 

magazin-jwell-0-s

Покупки

Умовою придбання товарів через наш магазин є здійснення покупцем певних дій, а саме:

1.   Реєстрація в якості покупця магазину.

2.   Вибір та замовлення товару, отримання повідомлення про приймання замовлення.

3.   Підтвердження згоди з Умовами продажу товарів, з вартістю вибраного товару та умовами доставки. 

4.   Підтвердження замовлення оператору контактного центру під час телефонної розмови.

5.   Оплата товару.

6.   Отримання товару згідно з погодженою процедурою.

Покупець повинен мати власну адресу електронної пошти, на яку за необхідності він буде повідомлений про просування його замовлення.


magazin-jwell-0

Ціна

Всі ціни на товар, які Ви знайдете в нашому Каталозі, вказані у гривнях включно з ПДВ. Зверніть увагу, що ціна товару формується з вартості товару (вказаної в Каталозі) та вартості доставки (якщо це передбачено), яка розраховується в залежності від адреси доставки та загальної ваги товару. 

magazin-jwell-0-s

Умови продажу

Умови продажу являють собою умови договору, на підставі якого буде здійснюватись купівля-продаж товарів, представлених в Каталозі товарів нашого інтернет-магазину. Здійснюючи нашу діяльність згідно з чинними правилами, ми беремо на себе зобов'язання доставити та передати у Вашу власність товар, вибраний та оплачений Вами відповідно до процедури, зазначеної в правилах інтернет-магазину. Дотримання Вами процедури замовлення та оплати товару, викладеної в дійсних правилах, а також дотримання правил роботи інтернет-магазину є умовою виконання наших зобов'язань щодо поставки замовленого Вами товару. Вам, як покупцю товарів, буде запропоновано висловити свою згоду з умовами продажу товарів. Після отримання Вашої згоди з умовами продажу, ми будемо вважати, що Ви висловили свою волю на придбання товару в нашому магазині відповідно до дійсних правил.

magazin-jwell-0

Доставка

Доставка товару здійснюється кур'єрською службою, насамперед "Новою Поштою" по всій території Україні (понад 4000 населених пунктів), за виключенням важкодоступних регіонів. Доступність регіонів Ви можете подивитись на сайті "Нова пошта". Якщо бажаного регіону не має серед запропонованих варіантів, то доставка в цю місцевість неможлива. Інтернет-магазин надає послуги доставки товарів лише на території України.

Вартість доставки

На підставі зазначеної адреси доставки розраховується вартість та строк доставки. Вартість доставки в м. Києві буде включена до вартості товару після закінчення оформлення замовлення товару.

Строк доставки

Інтернет-магазин залишає за собою право змінювати строк доставки, при цьому зобов'язується сповістити про тривалість затримки із зазначенням нового строку доставки.

 

 

magazin-jwell-0

Перевірка працездатності

Звертаємо Вашу увагу, що кур'єрська компанія виконує лише функцію доставки товару. При отриманні товару необхідно в присутності робітників служби доставки перевірити стан пакування, зовнішній вигляд товару, а також відповідність найменування товару та його кількість, зазначеним в накладній. Час очікування кур'єра не може перевищувати 15 хвилин. В разі виявлення дефекта товару при використанні, просимо Вас звертатися до операторів нашого магазину за телефоном:

+0 800 800 089

 

Ми здійснимо заміну Вашого замовлення на аналогічне, або на іншу модель з Каталогу, яка приверне Вашу увагу, або ж повернемо кошти. Оператор пояснить Вам процедуру обміну та ми владнаємо непорозуміння, що виникло, якнайшвидше.

В холодну пору року не рекомендується включати будь-яку електронну техніку протягом 2х годин після того, як пристрій опиниться в приміщенні, оскільки при різкому перепаді температур неминуче утвориться конденсат на всіх частинах пристрою та вмикання електронного пристрою до закінчення даного строку може привести до негарантійних пошкоджень.


magazin-jwell-0

 Гарантія та обслуговування

Відповідно до чинного законодавства при виявленні порушень умов якості товару протягом гарантійного строку, покупець повинен повідомити продавця про ці порушення. В зазначений термін Ви можете пред'явити нам претензії, та ми розглянемо їх та задовольнимо виходячи з норм чинного законодавства. За необхідності ми проведемо перевірку якості товару та повідомимо про результати перевірки. 

Будь-які вимоги, пов'язані з розірванням договору, усуненням порушень його умов, недоліками товару та іншим, повинні бути передані нам з додатками оригіналів необхідних документів, які обґрунтовують ці вимоги (документ, підтверджує факт купівлі у відношенні товарів, на які встановлені гарантійні строки або строки придатності (служби).

Споживач має право відмовитись від товару в будь-який час до його отримання, а після отримання товару - протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливе у випадку, коли збережені: товарний вигляд товару, споживчі властивості, а також є документ, що підтверджує факт та умови придбання зазначеного товару. Споживач не має права відмовитись від товару належної якості, який має індивідуальні властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, який його купує.

 

magazin-jwell-0

Конфіденційність інформації про споживача

Що за інформація, яку ми збираємо?

На нашому сервері ми збираємо комбінації "IP адреса - назва домену" всіх користувачів, які відвідали наш сайт, електронні адреси осіб, що відправляють нам повідомлення, зведені відомості про те, на які сторінки користувачі мають доступ або які сторінки відвідують, індивідуальні відомості про користувача, який має доступ на наші сторінки або відвідує їх та відомості, що представлені нам користувачами добровільно (наприклад, загальні та/або особисті дані, які необхідні для реєстрації на сайті, виконання замовлення та інше.

Як ми її використовуємо?

  • Особисті дані, розміщені на даному веб-сайті або ті, що надходять в компанію іншим шляхом (надалі "Особисті дані"), можуть бути використані для консультування, пропозиції та надання продукції і послуг, для проведення маркетингових досліджень.
  • Особисті дані сприяють у подальшому підвищенні якості продукції та послуг.
  • За Вашим запитом Ваші особисті дані, які зберігаються в архівах, будуть представлені, виправлені, доповнені або видалені (операція виконується з урахуванням всіх  правових норм). Робота з особистими даними здійснюється у чіткій відповідності з вищезгаданими правилами та нормами чинного законодавства.